100€ Dovanų kuponas

100,00

Neišsirenkate kuriuos šachmatus dovanoti? Padovanokite unikalią galimybę išsirinkti ypatingus šachmatus iš didžiausio šachmatų asortimento Lietuvoje! 350+ skirtingų solidžių šachmatų komplektų, kurie taps puikia dovana Jūsų kolegai, vadovui ar kitam garbiam asmeniui laukia Jūsų!

Turime

Aprašymas

Kaip gauti ŠACHMATAS.LT dovanų kuponą?

Tai labai paprasta! Šiuo metu ŠACHMATAS.LT parduoda 100 €, 200, 500 € vertės kuponus. Išsirinkite pageidaujamos vertės kuponą mūsų el. parduotuvėje. Spauskite mygtuką “Įdėti į krepšelį” ir apmokėkite už kuponą Jums patogiu būdu.

Sėkmingai įvykdžius apmokėjimą, per kelias darbo valandas Jums el. paštu atsiųsime gražų dovanų kuponą, kurį galėsite atspausdinti ir dovanoti arba persiųsti dovanos gavėjui.

Kaip pasinaudoti ŠACHMATAS.LT dovanų kuponu?

Dovanų kupone nurodytas specialus VIENKARTINIS KODAS (unikalus skaičių ir raidžių derinys), kuris suteikia atitinkamos vertės kreditą apsipirkti parduotuvėje ŠACHMATAS.LT. Dovanų kupone taip pat aprašytos instrukcijos, kaip juo pasinaudoti tam, kad Jums brangus žmogus galėtų lengvai ir patogiai jį panaudoti mūsų el. parduotuvėje. Jūsų patogumui, naudojimosi instrukciją pateikiame žemiau.

Kiek galioja ŠACHMATAS.LT dovanų kuponas?

Dovanų kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos.

Ką daryti, jeigu noriu kitokios vertės ŠACHMATAS.LT dovanų kupono?

Jeigu pageidaujate kitokios vertės kupono, susisiekite su mumis el. paštu. Mažesnės nei 100€ vertės kuponų neparduodame.

ŠACHMATAS.LT dovanų kupono panaudojimo instrukcija:

1. Internetinėje parduotuvėje www.sachmatas.lt išsirinkite Jums patinkantį šachmatų komplektą ir įsidėkite jį į virtualų prekių krepšelį.

2. Puslapio viršuje esančiame PREKIŲ KREPŠELYJE atsiras Jūsų išsirinkta prekė.

3. Kai išsirinksite visas norimas prekes, suveskite kontaktinę informaciją apie pirkėją.

4. Įveskite NUOLAIDOS KODĄ. Nuolaidos kodas yra DOVANŲ KUPONE išspaudintas skaičių ir raidžių rinkinys.

5. Suvedę ir patikrinę duomenis, spauskite PATVIRTINTI UŽSAKYMĄ.

Jeigu Jūsų išsirinktų prekių bendra suma yra mažesnė ar lygi kupono vertei, daugiau nereikės daryti nieko – Jūsų užsakymas bus priimtas ir apdorotas.

Jeigu Jūsų išsirinktų prekių bendra suma viršija Dovanų Kupono vertę, pasirinkite Jums patogų mokėjimo būdą skirtumui padengti. Jeigu mokėsite pavedimu, Jus nukreips į pasirinktą banko sistemą, kur įvykdysite pavedimą. Įvykdžius pavedimą, sistema automatiškai grąžins Jus į mūsų puslapį, kuriame išvysite užsakymo patvirtinimą. Jeigu pasirinksite mokėjimą grynaisiais, sumos skirtumą padengsite kurjeriui pristatant prekes.

Svarbi informacija:

Dovanų kuponas nėra keičiamas į pinigus.

Jei prekių kaina buvo mažesnė nei nurodyta dovanų kupone, likusi suma nėra grąžinama.

Kuponas galioja tik vienam apsipirkimui.

Pinigai už nepanaudotą dovanų kuponą (dalį ar visą jo vertę) nėra grąžinami.

Asmuo, neteisėtai panaudojęs, padaręs kopiją, kitaip atgaminęs ar suklastojęs dovanų kuponą, taip pat dalyvavęs jį panaudojant, kopijuojant, kitaip atgaminant, ar suklastojant atsako Lietuvos Respublikos įstatymuose nustatyta tvarka ir jam gali būti taikoma baudžiamoji atsakomybė.