Ypatingos prabangos šachmatai

Ypatingos prabangos šachmatai iš Italijos – šachmatų figūros ir šachmatų lentos – gaminami unikaliu būdu. Jų gamybai pasitelkta specifinė vaško liejimo technologija ir atrinkti prabangiausieji taurieji metalai – bronza, sidabras bei 24 karatų auksas!

Visi ypatingos prabangos šachmatai yra gaminami pagal INDIVIDUALŲ užsakymą, tad galime užtikrinti, kad tai unikalus, autorinis šachmatų rinkinys, turintis aukštą meninę vertę ir paženklintas jį sukūrusio skulptoriaus parašu!

Besidominčius istorija tikrai sužavės ir tai, jog visi ypatingos prabangos šachmatai reprezentuoja skirtingus istorinius įvykius bei asmenybes. Kiekvieni šachmatai neša vis kitą istorijos pasakojimą: apie Romos imperiją, Viduramžių karus, Vaterlo mūšį, Rusijos revoliuciją. O pažvelgę atidžiau pastebėsite, jog šachmatų figūros, tai – vikingai, kaubojai, indėnai… Taip pat įkūnijamos tokios asmenybės kaip Karalius Artūras, Liudvikas XIV, Petras I ar Napoleonas Bonapartas!

Vertinate rankų darbą, aukščiausią kokybę ir meninę vertę? Tuomet šie šachmatai privalo puikuotis Jūsų subtilaus stiliaus namuose ar ofise. O gal ieškote itin prabangios dovanos? Tai gera dovana besidomintiems kolekcionavimu, istorija ir itin solidi verslo dovana Jūsų partneriams. Šie  šachmatai yra itin ilgaamžiai, todėl idealiai tinka dovanoti rafinuotą skonį turintiems žmonėms. Jie tikrai vertins ne tik šį klasikinį stalo žaidimą, bet ir galimybę perleisti šachmatų rinkinį iš kartos į kartą! Belieka išsirinkti, kokį rinkinį įsigysite – šachmatų figūros su šachmatų lenta, šachmatai su žaidimo stalu bei kėde jau laukia Jūsų apsisprendimo!

Bet kurie pasirinkti šachmatai internetu užsakomi itin paprastai. Jeigu susiduriate su keblumais ar negalite apsispręsti, kurie šachmatai Jums būtų tinkamiausi – drąsiai kreipkitės elektroniniu paštu info(@)sachmatas.lt. Mes su malonumu atsakysime į visus Jums kylančius klausimus, pakonsultuosime kaip vyksta šachmatų gamyba pagal individualų užsakymą ir padėsime apsispręsti, kurie ypatingos prabangos šachmatai Jums yra tinkamiausi!

Rodoma 1–24 iš 72

Rodoma 1–24 iš 72