ŠACHMATAI: VISI RINKINIAI

Šachmatai – klasikinis stalo žaidimas, kuriame siekiant nugalėti žaidėjui reikia ne tik išmanyti šachmatų taisykles. Reikia turėti išminties, aštraus proto, stropumo, įžvalgumo ir šiek tiek drąsos. Šachmatai nėra paprastas stalo žaidimas ir ne be reikalo yra laikomi intelektualiu sportu. Ypatingą dėmesį šachmatams skiria Italai, kurie jau beveik 50 metų specializuojasi būtent šioje srityje. Jų kuriami šachmatų rinkiniai garsėja visame pasaulyje išskirtine prabanga. Nesvarbu kurį rinkinį įsigysite – vos išpakavę siuntą įsitikinsite kokybe! Tiek šachmatų figūros, tiek šachmatų lenta, kurią pasirinksite žaidimui bus pagamintos labai kruopščiai ir iš aukščiausios kokybės medžiagų!

Šachmatai gaminami itin kruopščiai, skiriant didžiausią dėmesį net smulkiausioms detalėms, linijoms, spalvoms. Tai reikalauja daug kuriančiojo dėmesio ir gausybės rankų darbo valandų. Šachmatai pradedami gaminti tik atsakingai pasirinkus pačios aukščiausios kokybės medžiagas. Todėl pasirinkto rinkinio šachmatų figūros gali būti pagamintos iš itin prabangios medienos ar ilgaamžių metalų, tokių kaip žalvaris ar bronza. Kai kurios iš jų gali būti dengtos tikru auksu ar sidabru! Kokybe neatsiliks ir šachmatų lenta, kurios gamybai gali būti parinkta brangi guobos ar riešutmedžio mediena, marmuras, oda, taip pat – brangieji metalai.

Tai, jog šachmatai gaminami tik iš aukčiausios kokybės medžiagų, lemia jų ilgaamžiškumą, tad tai puiki dovana kokybę vertinantiems žmonėms, kurie ne tik su pagarba žvelgia į šį klasikinį stalo žaidimą, mėgaujasi įtemptomis šachmatų partijomis, bet ir vertina galimybę šachmatų komplektą perduoti iš kartos į kartą!

Peržiūrėkite visą ŠACHMATAS.LT asortimentą – esame tikri, kad liksite sužavėti ir neabejojame, kad lengvai išsirinksite sau labiausiai patikusį, nes tai – aukščiausios kokybės šachmatų rinkiniai, pagaminti su visa derama pagarba šiam nesenstančiam klasikiniam stalo žaidimui!

Rodoma 1–12 iš 438

Rodoma 1–12 iš 438