Dovanų kuponai

Dovanų kuponai – gera dovana žmogui, vertinančiam galimybę išsirinkti dovaną pačiam! Dovanos gavėjas – Jūsų šeimos narys, kolega ar verslo partneris – tikrai džiaugsis unikalia galimybe išsirinkti labiausiai patikusius ypatingos kokybės šachmatus iš didžiausio šachmatų asortimento Lietuvoje! 350+ skirtingų solidžių šachmatų komplektų – rinktis tikrai yra iš ko, o tai papildomas malonumas prie to, kokį džiaugsmą suteikia dovanų kuponai!

DOVANŲ KUPONAI INTERNETU – GREITA IR PATOGU

Jeigu sunku išsirinkti, kurį šachmatų komplektą dovanoti, tuomet dovanų kuponai taps ne tik gera dovana jos gavėjui, bet ir išeitimi dovanojančiajam! Jums tereikia nuspręsti, kokią sumą norite skirti dovanai – 100, 200 ar 500 €. Pasirinkus norimą sumą ir atlikus mokėjimą dovanų kuponas internetu Jus pasieks itin greitai – gausite jį tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę. Jums beliks jį atspausdinti, įdėti į voką ir įteikti dovaną arba tiesiog persiųsti kuponą elektroniniu paštu dovanos gavėjui!

DOVANŲ KUPONAI – SOLIDI VERSLO DOVANA

Tikriausiai sutiksite, kad versle, kaip kare – svarbiausias tikslas yra siekti pergalės! Todėl savo darbuotojams, kolegoms bei verslo partneriams dažniausiai ieškome kuo solidesnių būdų paskatinti ar atsidėkoti gera dovana. Todėl dovanų kuponas iš ŠACHMATAS.LT – tikrai unikali ir solidi verslo dovana, kurią dovanodami galėsite palinkėti nuolatinių pergalių tiek šachmatų partijose, tiek gyvenime bei versle!

ĮMONĖMS – SĄSKAITA FAKTŪRA

Dovanų kuponas – solidi verslo dovana. Na, o išsirinkusieji dovanų kuponą, tikriausiai sutiksite, kad gera dovana yra ta, kurią lengva užsisakyti ir paprasta už ją atsiskaityti. Kuponai internetu Jus pasieks itin greitai – per 1-2 d. d. paruošime tiek kuponų, kiek tik būsite užsakę. Ir, žinoma, išrašysime sąskaitą faktūrą su Jūsų įmonės rekvizitais.

Kilus bet kokiems klausimams, susijusiems su dovanų kupono pirkimu  – drąsiai susisiekite elektroniu paštu info(@)sachmatas.lt!