Magnetinių šachmatų komplektai

Magnetinių šachmatų komplektai iš Italijos – aukščiausios kokybės stalo žaidimas, suteikiantis neapsakomą patogumą ir pasimėgavimą žaidimu, prisėdus vienai kitai šachmatų partijai! Magnetiniai šachmatai gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų. Tiek šachmatų figūros, tiek šachmatų lenta yra gaminamos iš vertingos bei ilgaamžės medienos. O kad žaisti būtų dar patogiau – pasitelkti itin stiprūs magnetai, neleidžiantys šachmatų figūroms nukristi nuo šachmatų lentos. Tai suteikia dar daugiau pasimėgavimo šachmatų partija, kurią galite žaisti lauke, terasoje, pasiimti į iškylą, parką, sodą, paplūdimį ar vežtis į kelionę ir mėgautis žaidimu tiesiog automobilyje!

Magnetinių šachmatų komplektai dar ypatingi tuo, jog šachmatų lenta tarnauja kaip dėtuvė! Todėl baigus žaidimą šachmatų figūros tvarkingai grįš į savo vietas ir saugiai lauks kitos žaidimo partijos. O Jums nebereikės sukti galvos, kad nei viena iš figūrų nepasimestų.

Šie magnetinių šachmatų komplektai primins Jums vaikystę – panašiais šachmatais tikriausiai žaisdavote su savo tėvais ar seneliais. O jeigu nemokėjote žaisti šachmatais, tai bent kartą tikrai esate žaidę kitą įsimintiną žaidimą – šaškes. Atidžiai peržiūrėkite visus siūlomus rinkinius, nes kai kuriuose iš jų yra ne tik magnetiniai šachmatai, bet ir šaškės, taip pat – nardai. Tad įsigiję vieną rinkinį galėsite pakaitomis mėgautis keliais skirtingais stalo žaidimais, o baigę partiją viską saugiai susidėsite į žaidimo lentą-dėtuvę.

Jeigu dar nesate atradę šachmatų žaidimo – labai rekomenduojame išbandyti! Magnetiniai šachmatų komplektai puikus pasirinkimas ir dovana pradedantiesiems šachmatų entuziastams, mėgstantiems keliauti ar auginantiems vaikus – žaisite kada tik norite ir kur tik norite. Bei visada būsite tikri, kad magnetinės šachmatų figūros yra užtikrintai prisitvirtinusios prie žaidimo lentos! Todėl jokie aplinkos keliami trukdžiai nesugadins Jūsų pergalingos šachmatų partijos!