Šachmatų figūros su žaidimo lenta

Šachmatų figūros su šachmatų lenta – klasikinis komplektas, kurį privalo turėti kiekvienas, kuriam šachmatai yra aistra! Jau beveik 50 metų saulėtoje Italijoje kuriami įspūdingi šachmatų rinkiniai, kurių kokybė garsėja visame pasaulyje! Nesvarbu kurį rinkinį įsigysite – vos išpakavę siuntą įsitikinsite itin aukšta kokybe! Tiek šachmatų figūros, tiek šachmatų lenta, kurią pasirinksite žaidimui, bus pagamintos labai kruopščiai ir iš pačių vertingiausių medžiagų!

Iš mūsų plataus asortimento labiausiai patikusį rinkinį tikrai išsirinks kiekvienas. Šachmatų figūros su šachmatų lenta – kiekvienam pagal skonį. Asortimente puikuojasi tiek klasikinio stiliaus, tiek modernūs šachmatai. Ir visi jie pagaminti iš skirtingų, bet itin vertingų medžiagų – prabangios medienos, brangiųjų metalų, vertingų akmenų. Guoba, riešutmedis, marmuras, tikra oda, murano stiklas, bronza, žalvaris, tikras auksas ir sidabras – tai dalis medžiagų, iš kurių gali būti pagamintos Jūsų naujosios šachmatų figūros su šachmatų lenta!

Italijoje pagaminti šachmatai dar ypatingi tuo, jog galite rinktis ne tik akiai įprastus šachmatus. Asortimente rasite gausybę rinkinių, kurių šachmatų figūros ir šachmatų lenta reprezentuoja iškilias asmenybes ir istorinius įvykius. Spartakas, Graikų mitologija, Viduramžiai, Kryžiuočiai – tai tik maža dalis istorijos, kurį gali atgyti Jūsų pasirinktame šachmatų komplekte.

Jeigu ieškote unikalios ir prabangios dovanos arba norite palepinti save – nieko nelaukdami rinkitės labiausiai patikusį rinkinį iš itin plataus asortimento. Esame įsitikinę, kad šachmatai tikrai paliks įspūdį ir vos tik pradėję žaisti pirmąją partiją žaidėjai įsitikins, kad šį klasikinį stalo žaidimą, reikalaujantį išminties, aštraus proto, stropumo, įžvalgumo bei drąsos, daug maloniau žaisti su aukščiausios klasės šachmatų rinkiniu!

Šachmatai internetu užsakomi itin patogiai ir lengvai. Bet jeigu susiduriate su sunkumais arba Jums nuo asortimento gausos apsisuko galva ir yra sunku apsispręsti, kurie šachmatai Jums tinkamiausi – kreipkitės į mus elektroniniu paštu info(@)sachmatas.lt ir mes su malonumu padėsime Jums išsirinkti!

Rodoma 1–24 iš 306

Rodoma 1–24 iš 306