20X20CM MAŽI MAGNETINIAI Mediniai Klasikiniai Šachmatai Su Juodmedžio Stiliaus lenta ir patogiu dėklu

85,00

Rankomis pagaminti nebrangūs tačiau praktiški ir kokybiški klasikiniai šachmatai su medžiaginiu dėklu. Puikiai tinka dovanoti. Dėl kompaktiško dydžio ir kadangi šachmatų figūrėlės yra magnetinės – pukiai tinka kelionėms. Tokius šachmatus lengva ir patogu nėšiotis. Karaliaus figūrėlės aukštis: 3.8cm.Šachmatų lentos išmatavimai: 20x20Pagaminta Italijoje.

Yra pardavime

📞 Turite klausimų? Skambinkite: +37066110385

Aprašymas

Itališki pasaulinio lygio šachmatai, gaminami nuo 1976 metų su didžiule aistra šiam klasikiniam stalo žaidimui.
Išskirtiniame mūsų asortimente – tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus šachmatai ir žaidimo lentos išsiskiriantys unikaliu dizainu ir prabanga, todėl tai – ne tik įprastas šachmatų žaidimas, bet ir prašmatni interjero detalė, kurios gamybai atrenkamos išskirtinės kokybės medžiagos.
Visi mūsų šachmatai – tai rankų darbo meno kūriniai, traukiantys kolekcionierių dėmesį. Šachmatai ir šachmatų lentosgaminami iš itin prabangių medžiagų – vertingos medienos (raudonmedis, kukmedis), žalvario, bronzos, sidabro ir gryno 24 karatų aukso. Naudojamos modernios gamybos technologijos, kurios yra tokios ilgaamžės, kad šachmatų komplektai gali būti perduodami iš kartos į kartą. Dalis šachmatų rinkinių – tai istorinių mūšių bei jų veikėjų reprodukcijos, paženklintos figūras kūrusio skulptoriaus parašu. Su vertingesniais rinkiniais pridedamas autentiškumo sertifikatas, įrodantis šachmatų rinkinio unikalumą ir išskirtinę meninę vertę.
Šachmatai – unikali ir prabangi verslo dovana bei investicija. Versle – kaip šachmatų partijoje: kasdien reikia ypatingo susikaupimo, išminties, įžvalgumo, strateginio mąstymo ir nuolat siekiama vieno tikslo – pergalės!
Itališki šachmatai internetu – rinkitės labiausiai patikusį šachmatų komplektą iš ypatingai plataus asortimento, pagal patikusį dizainą, medžiagiškumą ar temą ir mėgaukitės potyriais, kuriuos suteiks šis intelektualus ir aristokratiškas žaidimas.

Taip gaminami mūsų šachmatai ❤️: